Biyografi

Ömer Batu Dağlı Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Ömer Batu Dağlı, 2013 yılında doğmuş genç yeteneklerden biridir. TRT 1’in sevilen dizisi “Gönül Dağı”nda, Veysel ve Cemile’nin oğlu Yusuf karakterini canlandırarak izleyicilere oyunculuk yeteneğini sergilemektedir. Dizinin başrollerinde ise Berk Atan, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar ve Erdal Cindoruk gibi deneyimli oyuncular yer almaktadır.

Ömer Batu Dağlı, sadece televizyon dizileriyle değil, aynı zamanda “Gülizar” adlı bir filmde, Flo katalog çekimlerinde ve Beko ile Türkcell gibi önemli markaların reklam filmlerinde de yer almıştır. Çocuk oyuncu Ömer Batu Dağlı, başarılı kariyeri ile dikkat çekmekte ve gelecekte birçok projede yer alması beklenmektedir. Çocuk oyuncu Ömer Batu Dağlı hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, doğum tarihi nedir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Ömer Batu Dağlı, erişim tarihi: 17 Eylül 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi