Ömer Erişmen Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Ömer Erişmen kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ömer Erişmen’den söz edeceğiz.

Ömer Erişmen Kimdir?

  • Oyuncu.
  • Radyocu

1993 yılından itibaren radyo programcılığı yapan Ömer Erişmen, 1997 senesinde ise Radyo Marmara’da ve Marmara TV’de programlar yapmıştır. 1999 yılında Show Radyo’da program yapmaya başlayan Ömer Erişmen, 2003 senesinde ise Radyo Viva’da görev almaya başlamıştır. Askerlik görevini yerine getirdikten sonra tekrar Radyo Viva’da programcılık kariyerine devam etmiştir. Oyunculuk kariyerine ise Eski Sevgili adlı filmde başlamıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ömer Erişmen, radyoculuk ve oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı radyocu ve oyuncu Ömer Erişmen hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, ne iş yapmaktadır gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Ömer Erişmen ile İlgili Aramalar

Google’da Ömer Erişmen ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ömer Erişmen kaç yaşında, Ömer Erişmen boyu kaç, Ömer Erişmen oynadığı diziler, Ömer Erişmen instagram hesabı, Ömer Erişmen ne iş yapıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.