Biyografi

Ömer Karanlık Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Ömer Karanlık kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Ömer Karanlık’tan söz edeceğiz.

Ömer Karanlık Kimdir?

  • Oyuncu.

1958 yılında dünyaya gelen Ömer Karanlık, dizi oyuncusudur. Öncesinde çeşitli reklam filmlerinde rol alan Ömer Karanlık, aynı zamanda Kırmızı Oda, Şevkat Yerimdar ve Söz gibi diziler de rol almıştır. Ömer Karanlık, oyunculuk çalışmalarına Sevinç Meltem Ajans bünyesinde devam etmektedir. Ömer Karanlık bu zamana kadar İstanbullu Gelin, Meleklerin Aşkı, Aldatmak, Yalnız Kurt, Muhteşem İkili, Gibi, Ölümü Gör, Vuslat, Afili Aşk ve Kırmızı Oda gibi projelerde rol almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ömer Karanlık 1.69 m boyundadır ve 98 kilodur.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Ömer Karanlık, aynı zamanda 2022 yılında yayınlanan Yalnız Kurt adlı dizide rol almıştır. Başarılı ve deneyimli oyuncu Ömer Karanlık hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, evli mi gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • sevincmeltemajans.com, Ömer Karanlık, erişim tarihi: 23 Aralık 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.