Biyografi

İlkim Sağlam Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

İlkim Sağlam kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca İlkim Sağlam’dan söz edeceğiz.

İlkim Sağlam Kimdir?

  • Oyuncu.

2007 yılında dünyaya gelen İlkim Sağlam, dizi oyuncusudur. Bu zamana kadar çeşitli projelerde rol alan İlkim Sağlam, oyunculuk çalışmalarına Sevinç Meltem Menajerlik bünyesinde devam etmektedir. İlkim Sağlam, öncesinde Sol Yanım ve Kırmızı Oda dizilerinde rol alan İlkim Sağlam, sonrasında ise Yürek Çıkmazı adlı dizide oynamıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu İlkim Sağlam 1.65 m boyundadır ve 47 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan İlkim Sağlam, 2022 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanan Yürek Çıkmazı adlı dizide rol almıştır. Başarılı oyuncu İlkim Sağlam hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • sevincmeltemajans.com, İlkim Sağlam, erişim tarihi: 23 Aralık 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi