Biyografi

Onur Altınkaya Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Onur Altınkaya kimdir, nereli ve kaç yaşında, byu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Onur Altınkaya’dan söz edeceğiz.

Onur Altınkaya Kimdir?

  • Oyuncu.

1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Onur Altınkaya, dizi ve film oyuncusudur. Oyunculuk eğitimlerini Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde tamamlamıştır. Türk Telekom ve Coca Cola reklamlarında da rol alan Onur Altınkaya, aynı zamanda Andropoz adlı dizide de oynamıştır. Başarılı oyuncu Onur Altınkaya, oyunculuk çalışmalarına Canan Odacı Ajansı bünyesinde devam etmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Onur Altınkaya 1.85 m boyundadır ve 88 kilodur.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Onur Altınkaya, oyunculuk çalışmalarına Andropoz dizisinde devam etmekte ve söz konusu dizide Yamaç karakterine hayat vermektedir. Başarılı oyuncu Onur Altınkaya hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Onur Altınkaya, erişim tarihi: 7 Kasım 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.