Erhan Alpay Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Erhan Alpay kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler neler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Erhan Alpay’dan söz edeceğiz.

Erhan Alpay Kimdir?

  • Oyuncu.

24 Nisan 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Erhan Alpay, bu zamana kadar birçok önemli dizi ve filmde görev almıştır. Başarılı oyuncu Erhan Alpay, son olarak Kara Sevda ve Sefirin Kızı gibi dizilerde rol almıştır. Başarılı oyuncu Erhan Alpay, halen oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Ali Semi Sefil Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Annesi Babası? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Erhan Alpay 1.83 m boyundadır ve 80 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Erhan Alpay, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Erhan Alpay hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  TRT Muhabiri Belgin Aydın Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi?

Erhan Alpay ile İlgili Aramalar

Google’da Erhan Alpay ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Erhan Alpay Kim Erhan Alpay Dizileri Erhan Alpay eşi Erhan Alpay babası Erhan Alpay Instagram Arzu Alpay kim Erhan Alpay EŞİ Arzu Alpay Erhan Alpay diziden ayrılıyor mü, erhan alpay boyu kilosu

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Güneş İzol Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara