Onur Berk Arslanoğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Onur Berk Arslanoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Onur Berk Arslanoğlu’ndan söz edeceğiz.

Onur Berk Arslanoğlu Kimdir?

  • Oyuncu.
İlginizi Çekebilir:  Cem Uçan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

1983 yılında Trabzon’da dünyaya gelen Onur Berk Arslanoğlu, Antalya Fen Lisesi’nden mezun olmuş ve sonrasında ise lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde tamamlamıştır. Onur Berk Arslanoğlu, ayrıca Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri bölümünde de yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. İstanbul Teknik Üniversitesi Tiyatro Kulübü’nde tiyatroyla tanışan Onur Berk Arslanoğlu, sonrasında çeşitli oyunlarda da görev almıştır. 2010 senesinden itibaren aktif oyunculuk çalışmalarına devam eden Onur Berk Arslanoğlu, bu zamana kadar da birçok sinema ve reklam filminde görev almıştır.

İlginizi Çekebilir:  TRT Haber Muhabiri Bülent Çulcuoğlu Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında?

Onur Berk Arslanoğlu ile İlgili Aramalar

Google’da Onur Berk Arslanoğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Onur Berk Arslanoğlu aslen nereli, Onur Berk Arslanoğlu boyu kaç, Onur Berk Arslanoğlu instagram hesabı, Onur Berk Arslanoğlu evli mi bekar mı, Onur Berk Arslanoğlu hangi dizilerde oynadı, Onur Berk Arslanoğlu boy kilo

İlginizi Çekebilir:  Ayşe Şeyma Keten Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara