Gülenay Kalkan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Dizileri?

Gülenay Kalkan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Gülenay Kalkan’dan söz edeceğiz.

Gülenay Kalkan Kimdir?

  • Oyuncu.

6 Eylül 1960 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Gülenay Kalkan, yaşamının ilk bölümünü Ankara’da geçirmiştir. Sonrasında Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’ne öğrenci olarak giren Gülenay Kalkan, ayrıca Ankara Devlet Tiyatrosu sanatçısı olarak göreve başlamıştır. Başarılı oyuncu Gülenay Kalkan, meslektaşı Tarık Ünlüoğlu ile 2013 yılında evlenmiştir. Çift, daha öncesinde 25 senelik bir birliktelik yaşamıştır. Bu zamana kadar Anne, Kalbim Yangın Yeri, Bugünün Saraylısı, Sır Gibi, Benden Baba Olmaz, Ağa Kızı, Her Şey Aşk İçin gibi çeşitli dizilerde rol almıştır. Başarılı oyuncu Gülenay Kalkan, ayrıca Aşkın İkinci Yarısı, Kocan Kadar Konuş ve Suyun Öte Yanı gibi çeşitli sinema filmlerinde de rol almıştır. Başarılı oyuncu Gülenay Kalkan, son olarak Yasak Elma adlı dizide rol almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Gülenay Kalkan 1.70 m boyundadır ve 58 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Gülenay Kalkan, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Gülenay Kalkan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Gülenay Kalkan ile İlgili Aramalar

Google’da Gülenay Kalkan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Gülenay Kalkan kaç çocuğu var? Gülenay Kalkan ilk eşi kimdir? Gülenay Kalkan aslen nereli? Gülenay Kalkan kaç kez evlendi?, Gülenay Kalkan instagram Gülenay Kalkan Yasak Elma Gülenay Kalkan gençliği Gülenay Kalkan ilk eşi Gülenay Kalkan Ünlüoğlu Gülenay Kalkan çocuğu Gülenay Kalkan kızı Gülenay Kalkan evlilikleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.