Biyografi

Osman Kot Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Osman Kot kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Osman Kot’tan söz edeceğiz.

Osman Kot Kimdir?

  • Oyuncu.

31 Aralık 1986 tarihinde Trabzon’da dünyaya gelen Osman Kot, lisans eğitimini ise Haliç Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde tamamlamıştır. Çeşitli projelerde aktif olarak rol alan Osman Kot, 2014 senesinde Antalya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarında da çalışmalara başlamıştır. Özellikle Kollama adlı dizide canlandırdığı Hayri karakteriyle popülerlik kazanmıştır. Bu zamana kadar birçok dizi ve filmde rol alan Osman Kot, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Osman Kot, Pınar Ergörün ile evlidir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Osman Kot 1.85 m boyundadır ve 80 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Osman Kot, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Osman Kot hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi