Biyografi

Oya İloğulları Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Oya İloğulları kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Oya İloğulları’ndan söz edeceğiz.

Oya İloğulları Kimdir?

  • Oyuncu.

1999 tarihinde Bursa’da dünyaya gelen Oya İloğulları, Afyon Toki Sosyal Bilimler Lisesi’nden mezun olduktan sonra Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalında lisans eğitimini tamamlamıştır. Oya İloğulları, Afyonkarahisar Belediyesi Şehir Tiyatrosu bünyesinde oyunculuk yapmıştır. Başarılı oyuncu Oya İloğulları, ayrıca son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı adlı dizide Elvan karakterime hayat vermiştir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Oya İloğulları, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Oya İloğulları hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds