Biyografi

Oyuncu Talya Çelebi Kimdir? Kaç Yaşında? Evli mi?

Merak ettiğiniz ve yazmamızı istediğiniz birçok ismi burada sizinle paylaştık. Bugün de son olarak Kanal / ekranlarından yer alan “Gelin” adlı dizisinde rol alan Talya Çelebi hakkında birkaç bilgiyi sizlerle paylaşacağız. Talya Çelebi Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

6 Temmuz 2000 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Talya Çelebi, 2024 itibari ile 24 yaşındadır. Yengeç burcudur. Babası Sinoplu olan Talya Çelebi doğma büyüme İstanbul’dadır. Oyunculuk alanında kendini lise yıllarında da geliştiren ve o zamandan beri içinde olan Talya Çelebi, mesleğini oldukça sevmektedir. Lisans eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Bunun ardından Bilkent Üniversitesi Sahne Sanatlarında eğitimlerine devam etmektedir. Oyunu Aile dizinde Avukat Serap’ın gençliğini canlandırmış bunun ardından “Gelin” dizisinde “Hançer” karakteri ile başrolde oynamaktadır. Sergilemiş olduğu oyunculuğu ile oldukça beğenilmiştir. Bundan sonra çeşitli projelerde de görünür hale gelecek olan Talya Çelebi Instagram hesabı (@talyacelebii) üzerinden paylaşım yapmaya devam etmedir. 35 bine yakın takipçiis bulunan Talya Çelebi gündelik hayatına dair paylaşımları yapmayı sürdürmektedir. Evli değildir. Hakkında az bilgeye ulaştığımız Talya Çelebi ile alakalı daha geniş bilgileri ulaştıkça sizlerle paylaşmayı sürdüreceğiz.

Yer Aldığı Projeler

  • Gelin-2024
  • Aile-2023
  • Arka Sokaklar-2017

Kaynak: diziseti.tv (Erişim Tarihi: 6 Kasım 2023)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds