Sağlık

Locoderm Krem Sivilcelere İyi Gelir mi?

Locoderm krem deri bozukluklarının iyileşmesi için kullanılan ve cilt sorunlarının giderilmesi için doktorlar tarafından tercih edilen kortizon katkılı bir ilaçtır. Kullanılmadan önce dozajının doktor kontrolünde yapılması ve haricen kullanılmaması önerilir.

Locoderm Sivilce Tedavilerinde Kullanılır mı?

Kremin prospektüsünde yer alan ‘eğer deri kızarıklığının da bulunduğu akneniz varsa’ kullanmayınız ibaresi yer almaktadır. Kullanıcı yorumları ve diğer etmenler değerlendirildiğinde ilacı sivilce tedavilerinde ve izlerinde kullanıldığı görülmektedir. Deneyim sahibi olan kişilerin yorumlarına göre çok dikkatli kullanılması gerekmektedir. Açık yara ve iltihaplı sivilceler için kullanılmaması gerekir. Eğer yara üzerine sürülürse cildi tahriş edebilir ve izler bırakabilir. Sivilce izlerini gidermek ve kızarıklığının giderilmesi için kullanıldığında ise deriye ince bir tabaka şeklinde uygulanmalı ve cildinizin verdiği tepkiyi gözlemlemeniz gerekmektedir. Fakat bunu yaparken sadece sivilce olan bölgeye uygulamaya dikkat edin. Cildin geri kalan sağlıklı bölümüne uygulamayarak sadece sivilce-leke olan kısma uygulamanız gerekmektedir. Sivilce lekeleri için yeterli ve dozajında kullanıldığında etkili sonuçlar vermesi beklenir.

Kremi kullanırken dikkatli davranmalı ve doktor kontrolünde uygulamaya dikkat etmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi