Özgür Buzbaş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Özgür Buzbaş kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “Özgür Buzbaş”tan söz edeceğiz.

Özgür Buzbaş Kimdir?

  • Spor spikeri, yorumcu.

28 Temmuz 1982 tarihinde dünyaya gelen Özgür Buzbaş, ilk ve ortaokul eğitimini Samsun’da tamamladı. Daha sonra Ankara’da ve Eskişehir’de eğitimine devam eden Özgür Buzbaş, bir süre NTVSPOR’da görev aldıktan sonra kanalın kapanması ile TRT Spor’a transfer olmuştur.

Özgür Buzbaş NTV spikerlerinden Sultan Arınır’la ile 2016 yılından beridir evlidir.

İlginizi Çekebilir:  Bülent Düzgünoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Eğitim Bilgileri

Samsun Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra Ankara’ya lisans eğitimi için giden Özgür Buzbaş, burada Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi’nden mezun oldu. Daha sonra 2007 ile 2005 yılları arasında Anadolu Üniversitesi’nde eğitim aldı. Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde ise 2015 ile 2019 yılları arasında eğitim aldı.

Özgür Buzbaş Kaç Yaşında?

Kendisi hakkında merak edilen en önemli sorulardan biri de kendisinin kaç yaşında olduğudur. Özgür Buzbaş yukarıda da belirttiğimiz gibi 28 Temmuz 1982 tarihinde dünyaya gelmiştir. Şu anda kendisi 37 yaşındadır, kısa bir süre sonra da 38 yaşında olacaktır.

İlginizi Çekebilir:  İpek Yaylacıoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Özgür Buzbaş Hangi Takımlı?

Kendisi hakkında merak edilen bir diğer önemli sorulardan biri de hangi takımı tuttuğudur. Bu konuda herhangi br açıklama yapmayan ve olabildiğince objektif yorumlarda bulunmaya çalışan Özgür Buzbaş, bu yaklaşımı sayesinde taraflı-tarafsız herkesin takdirini kazanmıştır.

Nereli?

Özgür Buzbaş hakkında merak edilen bir diğer soru ise kendisinin nereli olduğudur. Buzbaş’ın aslen nereli olduğu bilinmemektedir ancak Samsun’da dünyaya gelmiş ve ilk-ortaokul öğrenimini burada tamamlamıştır.

Twitter Hesabı

İlginizi Çekebilir:  Twitch Fenomeni Larisa Derya Kılıç (larisafenty) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Gündeme ilişkin yorumlarda bulunduğu sosyal medya hesaplarını etkili bir şekilde kullanan Özgür Buzbaş’ın bu mecrada 130 bine yakın takipçisi bulunuyor. Twitter hesabına ulaşmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

YouTube Hesabı

Özgür Buzbaş’ın YouTube hesabına ulaşmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Henüz burada yeni olmasına rağmen kanalını ilerletmeye çalışmaktadır.

Özgür Buzbaş ile İlgili Aramalar

Google’da Özgür Buzbaş ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı: özgür buzbaş kimdir, özgür buzbaş hangi takımlı, özgür buzbaş nereli, özgür buzbaş eş kim, özgür buzbaş trt spor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara