Biyografi

Özlem Ermiş Beyhan Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında?

Özlem Ermiş Beyhan kimdir, nereli ve kaç yaşında, annesi babası kimdir, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Özlem Ermiş Beyhan’dan söz edeceğiz.

Özlem Ermiş Beyhan Kimdir?

  • Gazeteci.

1992 yılında Kültür Koleji’nden mezun olan Özlem Ermiş Beyhan, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamlamıştır. Kariyerine 1995 yılında öğrenciliği devam ederken İktisat Gazetesi’nde başlayan Özlem Ermiş Beyhan, sonrasında Power Ekonomi Dergisi ve Globus Ekonomi Dergisi’nde muhabir ve yayın koordinatörü olarak çalışmıştır. Özlem Ermiş Beyhan, 2002 ile 2010 yılları arasında Takvim gazetesinde çalışmış; akabinde Dünya Gazetesi’nde önce istihbarat şefi sonra yazı işleri müdür yardımcısı ve yazı işleri müdürü olarak 8 yıl görev yapmıştır. Bir süre İnsula İletişim’ de marak direktörlüğü yapan Özlem Ermiş Beyhan, Mart 2020’den beri Sözcü Gazetesi’nde editör olarak görev yapmaktadır.

Twitter ve Instagram hesabından da paylaşımlarına devam eden Özlem Ermiş Beyhan, gazeteciliğe Sözcü gazetesinde devam etmektedir. Tecrübeli gazeteci Özlem Ermiş Beyhan hakkında merak edilen aslen nereli, doğum tarihi nedir, eşi kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • linkedin.com, Özlem Ermiş Beyhan, erişim tarihi: 3 Temmuz 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi