Biyografi

Muhabir Süleyman Yaşar Kimdir? Kaç Yaşında? Aslen Nereli?

Süleyman Yaşar kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Süleyman Yaşar’dan söz edeceğiz.

Süleyman Yaşar Kimdir?

  • Muhabir.

Lisans eğitimini Kayseri Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nde tamamlayan Süleyman Yaşar, yüksek lisans eğitimini ise Gazi Üniversitesi Gazetecilik Bölümü’nde tamamlamıştır. Süleyman Yaşar, 2017 yılından beri TRT Haber bünyesinde muhabir olarak çalışmaktadır.

Twitter ve Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Süleyman Yaşar, kariyerine TRT Haber Diplomasi Muhabiri olarak devam etmektedir. Tecrübeli muhabir Süleyman Yaşar hakkında merak edilen doğum tarihi nedir, boyu kaç, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • linkedin.com, Süleyman Yaşar, erişim tarihi: 30 Haziran 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds