Özlem Ünaldı Kimdir? Yaşı? Boyu Kaç?

Özlem Ünaldı kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Özlem Ünaldı’dan söz edeceğiz.

Özlem Ünaldı Kimdir?

– Oyuncu.
– Yazar

İlginizi Çekebilir:  Gamze Keçeli Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor?

31 Ekim 1982 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Özlem Ünaldı, yazar ve seslendirme sanatçısı olarak da bilinmektedir. Vatanım Sensin adlı dizide Madam Babet rolünde oynamıştır. Lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Peyzaj Mimarlığı bölümünde tamamlamıştır. Başarılı oyuncu Özlem Ünaldı, aynı zamanda Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda da eğitim almıştır. Özlem Ünaldı’nın aynı zamanda yayınlanmış iki romanı bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Yiğit Çelebi Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Boyu Kaç?

– Başarılı oyuncu Özlem Ünaldı 1.65 m boyundadır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Özlem Ünaldı, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Özlem Ünaldı hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Goncagül Sunar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara