Spor

Online Soccer Manager’da (OSM) Nasıl İstifa Edilir?

Online Soccer Manager nasıl istifa edilir, OSM’de istifa nereden yapılır? Daha önceki yazılarımızda OSM ile ilgili çeşitli konu başlıklarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca OSM’den nasıl istifa edileceğinden söz edeceğiz.

Online Soccer Manager’da Nasıl İstifa Edilir?

OSM’de istifa etmek için ”Yönetim Kurulu”na gitmelisiniz. Yönetim Kurulu sayfasının sağ alt kısmında ”İstifa Et” butonunu göreceksiniz. Eğer buna tıklarsanız sizden onay isteyecektir. Onay vermeniz durumunda takımdaki göreviniz son bulacaktır. Bu nedenle istifa kararınızı gözden geçirmeniz gerekebilir. Eğer istifa etmeyi kesin bir şekilde istiyorsanız yukarıdaki yönergeleri takip edin.

Online Soccer Manager’da kulübünüzü istenilen hedeflere çıkarma konusunda eksiklik yaşıyorsanız ve hedeflerinizden hayli uzaksanız istifa edebilirsiniz. Ancak istifa etmeden önce menajer listesine bakın. Eğer menajerlerin son giriş tarihlerinden uzun bir süre geçmişse istifa kararınızı bir kez daha gözden geçirin. Çünkü menajeri olan takımlar, eğer menajerler uzun süre oyuna girmemişse moral ve form anlamında çökerler. Bu nedenle rakiplerinizin durumunu kontrol etmekte fayda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds