Sağlık

Parol Gece Terlemesi Yapar mı?

Gece terlemesine sebep olabilecek onlarca farklı rahatsızlık bulunmaktadır. Bunları tek tek analiz etmek pek kolay olmasa da bazı ipuçları bulmak mümkündür. Bazı ilaçlar da gece terlemesine sebep olabilse de Parol gece terlemesi yapmaz. Bunu araştırdığımızda prospektüs üzerinde de inceledik ve bir bulguya rastlamadık. Gece terlemesini parol içtiğiniz zaman yaşamanızın sebebi zaten var olan yüksek ateşiniz olabilir.

Bu bakış açısından incelediğimizde Parol adlı ilacın tam tersi gece terlemesini kesmesi beklenir. Ancak her durumda olumsuz bir deneyimle karşılaşıyorsanız problemin net çözümüne gidebilmek için doktorunuza başvurmanız en mantıklı seçenek olacaktır. Hepsinin dışında üzerinize örttüğünüz kalın yorgan da gece terlemesi yapmış olabilir. Ya da yediğiniz bir yemek. Garip gelse de bu şekilde basit etkiler de unutuluo çözülmediğinden konforsuz bir uyku uyumuş olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds