Mehtap Algül Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Ne İş Yapıyor?

Mehtap Algül kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sosyal medya fenomenlerinden söz edeceğiz.

Mehtap Algül Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

Eğitimli bir ailenin kızı olarak dünyaya gelen Mehtap Naz Algül, 1989 doğumludur. Oğlak burcudur. 1.67 boyundadır. Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olan Algül Yüksek Lisansını da Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi bölümünde tamamlamıştır. Kaza yaptığını ve kazadan sonra 3 ay kendini ve yüzünü toparlamayan Algül, burnunu kazadan sonra yaptırdığını ve dudağında dolgusu olduğunu söylemiştir.

Bahçeşehir Üniversitesi sosyal medya çalışmaları üzerinde çalışmalar sürdürürken marka yöneticiliği mesleğine de devam etmektedir. Sevgilisi yoktur. Uraz Kaygılaroğlu ile hiçbir zaman sevgili olmamıştır. Reymen ile sevgili misin sorulara ise iyi bir arkadaş olduğu yanıtını vermiş, ilerisi için ne olacağı sorusunu belirsiz bırakmıştır. Aynı zamana Mehtap Algüli sosyal medya Fenomeni Berk Keklik (uberkuloz) ile yakın arkadaştır. Sosyal medya üzerinde bu kadar çok kişiyi tanıması ile gündeme gelen Algül bunun İşi gereği sosyal medya ve dijital içeriklerle uğraşmasına bağlamaktadır. Bu mecradan çok fazla kişi ile arkadaştır.

Şu anda mesleğine devam eden Algül, Instagram üzerinde 400 binin üzerinde takipçiye sahip. Aynı zamanda Youtube üzerinde yemek videoları ve çeşitli videolarla içerik üretmeye devam etmektedir. Fakat Youtube’da fazla aktif değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.