Biyografi

Pelin Dilara Çolak Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Ne İş Yapıyor?

Pelin Dilara Çolak kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sosyal medya fenomenlerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Pelin Dilara Çolak’tan söz edeceğiz.

Pelin Dilara Çolak Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Pelin Dilara Çolak, lisans ve yüksek lisans eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Felsefe Bölümü’nde tamamlamıştır. Sanat kuramı ve eleştirilerine olan ilgisi nedeniyle İstanbul Üniversitesi Sanata Tarihi Bölümü’nde ikinci kez yüksek lisans yapmıştır. Pelin Dilara Çolak, 2018 yılından beri bilim, sanat ve felsefe temalı içerikler üretmektedir. Hegel’den Schopenhauer’a, Sokrates’ten Nietzsche’ye kadar birçok bilim insanı ve düşünür hakkında içerikler üreten Pelin Dilara Çolak, ayrıca çeşitli fikir akımlarını genel hatları, savunuları ve öğretileri ile YouTube hesabından paylaşmaktadır. Pelin Dilara Çolak, YouTube’da ”Dilozof” kanalından yayın yapmaktadır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Pelin Dilara Çolak’ın bu platform üzerinde 50 binden fazla takipçisi bulunurken YouTube hesabında ise 300 bine yakın abonesi bulunmaktadır. Pelin Dilara Çolak hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç, burcu ne, sevgilisi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi