YouTube ve Instagram Fenomeni Yıldızhan Deniz Karasu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? Boyu?

Yıldızhan Deniz Karasu kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise sizlere kısaca Yıldızhan Deniz Karasu’dan söz edeceğiz.

Deniz Karasu Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

20 Kasım 1995 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. YouTube üzerinden paylaştığı videoları ile kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaşan Deniz Karasu, İzmir Yaşar Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden mezun olmuştur. Sosyal medya fenomeni 1.62 boyundadır.

Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni Deniz Karasu ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. YouTube üzerinden paylaştığı videoları ile ünlenen Deniz Karasu, yukarıda da belirttiğimiz gibi 20 Kasım 1995 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 24 yaşındadır. Kısa bir süre sonra 25 yaşına girecektir.

Sosyal Medya Hesapları

Instagram üzerinde karasudeniz kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapan Yıldızhan Deniz Karasu’nun bu platform üzerinde 250 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Öte yandan 13 Ağustos 2012 tarihinde açtığı YouTube hesabında ise 450 binden fazla abonesi bulunmaktadır. Ayrıca videoları toplamda 45 milyondan fazla izlenme almıştır.

Öte yandan Yıldızhan Deniz Karasu ile ilgili olarak estetiği var mı, lens kullanıyor mu gibi sorularda sık sık sorulmaktadır ancak bu sorulara net bir cevap vermemektedir. Öte yandan dolap hesabını da Instagram üzerinden paylaşmaktadır. Sevgilisi vardır, uzun süreli bir ilişkisi olan Yıldızhan Deniz Karasu’ya takipçileri tarafından da ‘ne zaman evleneceksiniz’, ‘ne zaman nişanlanacaksınız’ gibi sorular da sorulmaktadır.

Deniz Karasu ile İlgili Aramalar

Google’da Deniz Karasu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Youtube deniz karasu Deniz Karasu yaş Deniz Karasu Reynmen Deniz Karasu dolap Deniz Karasu Instagram Deniz Karasu Şarkikaraağaç Deniz karasu estetik Deniz karasu dövme, deniz karasu boyu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting - malatya haber