Pelin Körmükçü Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Pelin Körmükçü kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Pelin Körmükçü’den söz edeceğiz.

Pelin Körmükçü Kimdir?

  • Oyuncu.

10 Şubat 1970 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Pelin Körmükçü, oyuncu olarak tanınmakta ve bilinmektedir. 1988 senesinde oyunculuk çalışmalarına başlayan Pelin Körmükçü, bu zamana kadar birçok dizi ve filmde rol alan Pelin Körmükçü, aynı zamanda Vestel, Calve Çorba gibi firmaların reklamlarında rol almıştır. Cengiz Cennetoğlu ile 2004 yılında evlenen Pelin Körmükçü, 2006 yılında boşanmıştır. Sonrasında Rafi Moreno ile evlenmiş 2009 yılında bir kız çocukları dünyaya gelmiş, çift 2011 yılında boşanmıştır. Pelin Körmükçü 2013 senesinde ise Bedrettin Faik ile evlenmiştir.

Pelin Körmükçü

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Pelin Körmükçü 1.66 m boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Pelin Körmükçü, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Pelin Körmükçü hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.