Cantuğ Turay Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Cantuğ Turay kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Cantuğ Turay’dan söz edeceğiz.

Cantuğ Turay Kimdir?

  • Oyuncu.
İlginizi Çekebilir:  Elif Erol Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

14 Mayıs 1984 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Cantuğ Turay, oyuncu olarak tanınmaktadır. Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlamış ardından Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde eğitim almıştır. TRT ekranlarında yayınlanan Geziyorum adlı belgeselde sunuculuk yapan Cantuğ Turay, bu zamana kadar birçok dizi ve filmde rol almıştır. Başarılı oyuncu Cantuğ Turay, ayrıca Deniz Yıldızı adlı dizide Melih rolünde oynamıştır. Cantuğ Turay, Begüm Topçu Turay ile evlidir ve Masal adında kız çocukları vardır.

İlginizi Çekebilir:  Şebnem Aydemir Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?
Cantuğ Turay

Boyu ve Kilosu?

– Başarılı oyuncu Cantuğ Turay 1.78 m boyundadır ve 77 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Cantuğ Turay, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Cantuğ Turay hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi