Pelinsu Çiçeli Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Pelinsu Çiçeli kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler neler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Pelinsu Çiçeli’den söz edeceğiz.

Pelinsu Çiçeli Kimdir?

  • Oyuncu.

1997 senesinde İzmir’de dünyaya gelen Pelinsu Çiçeli, özellikle ”Geleceğin Starı” adlı yarışmada gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Pelinsu Çiçeli, ardından oyunculuk kariyerine yönelmiş ve Ağlama Anne adlı dizide Pınar karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Pelinsu Çiçeli, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  İdris Usta USA Kimdir?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Pelinsu Çiçeli 1.70 m boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Pelinsu Çiçeli, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Pelinsu Çiçeli hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Gözde Okur Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Pelinsu Çiçeli ile İlgili Aramalar

Google’da Pelinsu Çiçeli ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Pelinsu Çiçeli aslen nereli, Pelinsu Çiçeli kimdir nerelidir, Pelinsu Çiçeli kim nereli, Pelinsu Çiçeli boyu kaç, Pelinsu Çiçeli kilosu, Pelinsu Çiçeli hangi dizilerde oynadı, Pelinsu Çiçeli instagram hesabı

İlginizi Çekebilir:  Ceylan Atınç Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara