Biyografi

Saim Karakale Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Saim Karakale kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler neler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Saim Karakale’den söz edeceğiz.

Saim Karakale Kimdir?

  • Oyuncu.

18 Kasım 1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Saim Karakale, lisans eğitimini ise Kocaeli Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Başarılı oyuncu Saim Karakale, bu zamana kadar birçok dizi ve filmde görev almıştır. Saim Karakale, bu zamana kadar Hakan: Muhafız, Ağlama Anne ve Beni Affet gibi dizilerde oynadığı rollerle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Saim Karakale 1.82 m boyundadır ve 75 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Saim Karakale, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Saim Karakale hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Saim Karakale ile İlgili Aramalar

Google’da Saim Karakale ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Saim Karakale boyu Saim Karakale Karadedeler Saim Karakale Hakan Muhafiz Saim Karakale oynadığı Filmler Saim Karakale oynadığı diziler, saim karakale boyu kaç kilosu ne, saim karakale instagram hesabı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.