Pınar Tüysüz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Pınar Tüysüz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, eşi kim, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Pınar Tüysüz’den söz edeceğiz.

Pınar Tüysüz Kimdir?

  • Oyuncu.

1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Pınar Tüysüz, Okan Bayülgen’in çeşitli şov programlarında yönetmenlik yapan Reyhan Tüysüz’ün kızıdır ve asistan, makyajcı ve moda tasarımcısı olarak bilinmektedir. Bu çerçevede Disco Kralı adlı programda asistan olarak görev yapmıştır. Öte yandan Bu Kalp Seni Unutur mu? adlı dizide sanat asistanı olarak çalışmıştır.

Pınar Tüysüz, 2011 senesinde ünlü oyuncu Bülent İnal ile dünya evine girmiştir. Çiftin bu evliliklerinden 2012 yılında Çınar adında bir erkek çocukları dünyaya gelmiştir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Melis Tüysüz 1.70 m boyundadır ve 57 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Melis Tüysüz, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Melis Tüysüz hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Melis Tüysüz ile İlgili Aramalar

Google’da Melis Tüysüz ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Melis Tüysüz kaç yaşında Melis Tüysüz reklam Melis Tüysüz oynadığı diziler Melis Tüysüz nereli Melis Tüysüz İnal Instagram Bülent İnal sevgilileri Bülent İnal Boyu Bülent İnal Melis Tüysüz ayrıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.