Biyografi

Rüya Demirbulut Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Rüya Demirbulut kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Rüya Demirbulut’tan söz edeceğiz.

Rüya Demirbulut Kimdir?

  • Oyuncu.

1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Rüya Demirbulut, dizi-film oyuncusudur. Lisans eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlayan Rüya Demirbulut, bu zamana kadar birçok dizi-film ve tiyatro oyununda rol almıştır. Güzel oyuncu Rüya Demirbulut, aynı zamanda FOX TV ekranlarında yayınlanan EGO isimli dizide Elif rolünde oynamıştır.

Oynadığı Dizi ve Filmler Nelerdir?

  • EGO (TV Dizisi, Elif, 2023)
  • Erşan Kuneri (TV Dizisi, 2022)
  • Tek Yürek (TV Dizisi, Aslı, 2019)

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Rüya Demirbulut, oyunculuk çalışmalarına FOX TV ekranlarında yayınlanan EGO isimli dizide devam etmektedir. Başarılı oyuncu Rüya Demirbulut hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • onedio.com, Rüya Demirbulut, erişim tarihi: 26 Şubat 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi