Psikolog Merve Okhız Özeren Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kim? Boyu?

Merve Okhız Özeren kimdir, nereli ve kaç yaşında, eşi kim, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Merve Okhız Özeren’den söz edeceğiz.

Merve Okhız Özeren Kimdir?

  • Psikolog
  • Sosyal medya fenomeni.

6 Aralık 1992 tarihinde dünyaya gelen Merve Okhız, lisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde tamamlamıştır. Mezuniyetinin ardından Galler de Bangor Üniversitesi’nde giden ve burada yüksek lisans eğitimini tamamlayan Okhız, şu anda da İngiltere’de yaşamına devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Ayça Bingöl Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir? Boyu? Oynadığı Diziler?

Öğrenciliği esnasında bir yandan da sosyal medyada çalışmalarına devam eden Merve Okhız, yüksek lisans eğitimini tamamladıktan sonra gelen teklifler üzerine İngiltere’ye taşınma kararı almıştır. Burada bir meslektaşının yanında stajyer asistan olarak işe başlayan Okhız, daha sonra Liverpool şehrine taşınmıştır.

Sevgilisi Var mı Eşi Kim?

Merve Okhız ile ilgili olarak merak edilen bazı sorulardan biri de sevgilisinin kim olduğu ya da evli olup olmadığıdır. Psikolog ve sosyal medya fenomeni Merve Okhız, Altuğ Özeren ile evlidir.

İlginizi Çekebilir:  Eylül Toros Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Yay burcu olan 28 yaşındaki psikolog ve sosyal medya fenomeni Merve Okhız’ın aslen nereli olduğu ve boy-kilo gibi bilgilerini şimdilik sizlerle paylaşamıyoruz. Detayları en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara