Biyografi

Rahman Beşel Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Rahman Beşel kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Rahman Beşel’den söz edeceğiz.

Rahman Beşel Kimdir?

  • Oyuncu.

2004 yılında Trabzon’da dünyaya gelen Rahman Beşel, ailesinin en küçük ferdidir. Rabia ve Emine adında iki ablası bulunmaktadır. Eğitimine Trabzon Tonya Lisesi’nde devam etmektedir. 1 Ocak 2022’de vizyona giren ve Kesişme: İyi ki Varsın Eren adlı filmde Eren Bülbül karakterine hayat vermiştir. Öncesinde herhangi bir projede rol almayan Rahman Beşel, ilk olarak bu filmde rol alacaktır. Genç oyuncu Rahman Beşel, Maçka’da hain terör örgütü üyeleri tarafından şehit edilen Eren Bülbül’e olan benzerliği ile de dikkat çekti. Öte yandan Eren Bülbül ile beraber şehit düşen Başçavuş Ferhat Gedik’i ise İsmail Hacıoğlu canlandırmaktadır. Bunun yanı sıra dizide Gülçin Kültür Şahin, Alayça Öztürk, Emir Çiçek, Atay Yıldız ve Mutlunur Lafçı gibi isimlerle beraber rol almıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Rahman Beşel’in ileride oyunculuk çalışmalarına devam edip etmeyeceği bilinmiyor. Rahman Beşel hakkında merak edilen boyu kilosu kaç, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.