Biyografi

Şükrü Türen Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Şükrü Türen kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu, eşi kimdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmamıştık. Bu yazımızda ise sizlere kısaca Şükrü Türen’den söz edeceğiz.

Şükrü Türen Kimdir?

  • Oyuncu.

29 Mayıs 1959 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Şükrü Türen, lisans eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra bir dönem İstanbul Şehir Tiyatroları’nda tiyatrocu ve eğitmen olarak çalışmıştır. Bugüne kadar pek çok dizi ve filmde görev alan Şükrü Türen, Rengarenk, Küçük Ağa, Sensiz Olmuyor, Gurbet Kuşları, Annem Uyurken gibi çeşitli projelerde oynadığı rollerle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncu Şükrü Türen son olarak Star TV ekranlarında yayınlanan Anne adlı dizide Arif karakterine can vermiştir. Başarılı oyuncu Şükrü Türen ayrıca Bestem Türen ile evlidir, çiftin bu evliliklerinden Kaan Türen adında bir çocukları dünyaya gelmiştir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Şükrü Türen 1.78 m boyundadır ve 78 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Şükrü Türen, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Şükrü Türen hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Şükrü Türen ile İlgili Aramalar

Google’da Şükrü Türen ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; şükrü türen aslen nereli, şükrü türen kimdir nerelidir, şükrü türen boyu kaç, şükrü türen oynadığı diziler, şükrü türen instagran hesabı, şükrü türen anne dizisi, şükrü türen bestem türen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.