Biyografi

Recai Karagöz Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında? Dizileri?

Recai Karagöz kimdir, nereli ve kaç yaşında, dizi ve filmleri nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı yönetmenlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Recai Karagöz’den söz edeceğiz.

Recai Karagöz Kimdir?

  • Yönetmen.

Recai Karagöz, dizi-film yönetmenidir. Bu zamana kadar birçok dizi ve filmin yönetmenliğini ya da ikinci yönetmenliğini yapan Recai Karagöz, aynı zamanda Aziz, Arza ve Adım Farah dizilerinin yönetmenidir. Recai Karagöz, Arkadaşlar İyidir ve İstanbullu Gelin dizilerinin de ikinci yönetmenidir. Recai Karagöz, Aslı Çavdar ile evlidir.

Yönetmeni Olduğu Diziler

  • Adım Farah (TV Dizisi 2023)
  • Aziz (TV Dizisi 2021)
  • Arza (TV Dizisi 2020-2021)

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Recai Karagöz, FOX TV ekranlarında yayınlanan Adım Farah dizisinde de yönetmenlik yapmaktadır. Başarılı yönetmen Recai Karagöz hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Recai Karagöz, erişim tarihi: 28 Şubat 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds