Teknoloji

Redroad V17 ile 2022’ye Taze ve Temiz Başlangıç İçin Geri Sayım!

2022’nin Yeni Yıl zili çalarken, gelişmekte olan teknoloji markası Redroad, Redroad V17 kablosuz elektrikli süpürgeyi piyasaya sürüyor.
Amiral gemisi Redroad V17 kablosuz elektrikli süpürge, 20 ülkede 5 yılı aşkın bir süredir yapılan bir anketten gelen kullanıcı sorunlarına yönelik yeni bir tasarım benimsedi.


Çift rulo fırça ile 4 kat temizleme verimliliği


Vakumlama verimliliği, bir elektrikli süpürge için temel kriterdir. Piyasadaki yaygın elektrikli süpürgelerde bir rulo fırça bulunur ve zemini süpürmek için itmeye güvenir. Böyle bir tasarım daha küçük bir kapsama ve güce sahiptir. Emiş ne kadar yüksek olursa olsun, verimliliği artırmak zordur. Böylece insanlar daha az tatmin edici bir sonuç elde etmek için daha fazla zaman harcarlar. Redroad, rulo fırça araştırmalarına çok fazla zaman, personel ve para yatırdı. Sonuç olarak, normal rulo fırçalardan 4 kat daha verimli olan motorlu V şekilli çift rulo fırça tasarımı ortaya çıktı. İki motorlu çubuk, daha sonra 155AW emiş tarafından emilen atıkları toplamak için eller gibi birbirine doğru yuvarlanır. İki çubuk zeminin kapsamını ikiye katladığından, zemindeki herhangi bir atığı temizlemek için verimlilik dört katına çıkar. (Redroad V17 orijinal paketinde döşeme tipine göre montajını yapabilmeniz için 2 adet zemin silindiri ve 2 adet halı silindiri bulunmaktadır)


İkincil kirliliği önlemek için cerrahi olarak temiz filtreleme sistemi


Dünya Sağlık Örgütü’ne göre, bir milyardan fazla insan kronik solunum yolu hastalıklarından muzdarip ve insidansı neredeyse her ülkede artıyor. Elektrikli süpürge, solunum sağlığı ile en yakından ilişkili ev aletlerinden biridir. Bu nedenle Redroad V17, filtreleme sistemine özel dikkat gösterilerek tasarlandı. Redroad V17, tüm tozu süpürmek ve hastalıkları tetikleyen toz akarlarının, polenlerin ve mikropların çıkıştan akmasını önlemek için aktif kömürlü H12 ve H13 HEPA filtreli 5 aşamalı bir filtreleme sistemine sahiptir. Sistem, 0,1 mikrona kadar ince partikülleri, zehirli gazları ve kokuyu %99,97 oranında yakalayabilir ve ailenin solunum sağlığını korumak için cerrahi olarak temiz havayı dışarı verebilir.


Her köşeye sığacak şekilde 360° dönüş


Her yöne dönemedikleri için normal elektrikli süpürgelerle masa ayaklarının etrafına veya mobilya altlarına ulaşmak zordur. Bu lekeler, yalnızca ev hijyenini değil aynı zamanda kullanıcı deneyimini de etkileyen toz biriktirecektir. Bu sorunu çözmek ve kullanıcı deneyimini maksimuma çıkarmak için Redroad V17’nin 360° uzatma borusu icat edildi. Bileğinizi nazikçe çalıştırırken herhangi bir yöne dönebilir. Bir yandan, karmaşık ev düzenindeki “kör noktaları” ortadan kaldırabilir ve normal elektrikli süpürgelerin yapamadığı mobilyaların altını veya köşeleri temizlemenize olanak tanır. Öte yandan, elektrikli süpürgeyi bir elinizle hareket ettirebilir ve zemini kolaylıkla temizleyebilirsiniz.
Redroad hala çok daha fazlasını yapabilir. Farklı insanlar farklı özelliklere öncelik verir. Yani Redroad, temel özellikleri sağlarken tüm özellikleri güçlendirmeye çalışır. Gürültüden rahatsız olan aileler için 9 aşamalı Mantolo gürültü azaltma sistemi, rahatsız edici gürültüyü rahat bir 60dB seviyesinde tutabilir. Büyük evleri olan insanlar için, yedek pil satın alırsanız çıkarılabilir tasarım temizleme süresini ikiye katlayabilir. Ve çeşitli araçlar farklı senaryolar için kullanılabilir: karanlık noktaları aydınlatan LED aralık başlığı, yatakları temizlemek için motorlu akar temizleme fırçası, perdeler, mobilyalar ve cihazlar için toz alma fırçası ve alçak mobilyaların altına erişmenize yardımcı olacak alt adaptör gibi yardımcı aparatlar sunar.
Yeni yılda Redroad V17 ile eviniz tertemiz olsun!

Resmi web sitesi: https://redroad.cc/
Türkiye Distribütörü: Tekno Dream Ltd.Şti.
Tel: 0216 313 28 61
Metro Garden AVM Satış Noktası
Necip Fazıl, Alemdağ Cd. No:940, 34773 Ümraniye/İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.