Biyografi

Rüzgar Doruk Özmil Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu?

Rüzgar Doruk Özmil kimdir, nereli ve kaç yaşında, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Rüzgar Doruk Özmil’den söz edeceğiz.

Rüzgar Doruk Özmil Kimdir?

  • Oyuncu

29 Kasım 2011 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Rüzgar Doruk Özmil, halk oyunları v drama eğitimleri almıştır. Oyunculuk çalışmalarını Hande Aytar Ajans bünyesinde sürdüren Rüzgar Doruk Özmil, aynı zamanda ”Evlilik Hakkında Her Şey” isimli dizide rol almıştır. Başarılı oyuncu Rüzgar Doruk Özmil aynı zamanda bu dizide birçok önemli isimle beraber de oynamıştır.

Rüzgar Doruk Özmil Kimdir Görseli

Rol Aldığı Projeler

  • 2021 – Evlilik Hakkında Her Şey (TV Dizisi)
  • 2021Ayrılık (TV Dizisi)
  • 2021 – Kağıttan Hayatlar (TV Dizisi)
  • 2020 – Yemin (TV Dizisi

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Rüzgar Doruk Özmil 1.25 m boyundadır ve 30 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Rüzgar Doruk Özmil, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Rüzgar Doruk Özmil hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi