Tiktok Fenomeni Fatma Parladan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Tiktok fenomenleri arasında yer alan Fatma Parladan kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Tiktok fenomenleri arasında yer alan Fatma Parladan’dan söz edeceğiz. 

Fatma Parladan Kimdir? 

Özellikle sosyal medya üzerinden çektiği video ve resimleri ile büyük bir hayran kitlesine ulaşan ve aynı zamanda Afrikalı eşiyle dikkat çeken Fatma Parladan’ın Tiktok üzerinde 150 bine yakın takipçisi bulunuyor. Burada “2 kıta bir aile” kullanıcı adıyla Videolar yayınlayan Fatma Parladan, pek çok kişinin ilgisini çekmeye devam ediyor. Kendisi hakkında merak edilen soruları başlıklar halinde sizlerle şöyle paylaşalım. 

Kaç Yaşında? 

Tiktok üzerinde yayın yapan kullanıcılar arasında en ilgi çekici ve sıra dışı olarak dikkat çeken Fatma Parladan, 26 yaşında. 

Nereli? 

Tiktok üzerinde çektiği bir videoda nereli olduğu sorusunu da takipçileri ile paylaşan Fatma Parladan’ın memleketi Bilecik. 

Boyu? 

Kendisi hakkında merak edilen bir diğer soru ise boyu. Fatma Parladan’ın boyu 1.70. 

Eşi Kim? 

Tiktok üzerinde yukarıda da belirttiğimiz gibi en farklı içeriğe sahip olan Fatma Parladan’ın bu farklı içeriğine söz konusu olan ise eşi Nuru. Ganalı olan eşi 28 yaşında ve Fatma Parladan ile evlenmiş ve bu evliliklerinden Alim isminde bir de erkek çocukları dünyaya gelmiştir. 

Kendisini tanıttığı bir videosunda ise kendisinin terazi, eşinin kova, oğlu Alim’in de balık burcu olduğunu belirtmiş ve en sevdiği rengin turuncu olduğunu dile getirmiştir. Eşi Nuru’nun ise en sevdiği rengin beyaz olduğu belirtilmiştir.

Kendisi hakkında merak edilen tüm soruları sizlerle paylaşmaya çalıştık. Bu konuda sizin ekleyecekleriniz veya yanlış olduğunu düşündüğünüz bir yer varsa bize bunu yorumlarda belirtebilirsiniz. 

——— Out of Topic ———-

Sosyal medya üzerinde günümüzde pek çok yeni fenomen meydana çıkıyor. Zaman zaman bu fenomenler, herhangi bir alamet-i farikası olmadan da popüler olabiliyorlar. Özellikle son zamanlarda neredeyse tüm sosyal medya platformunun birer alternatifi çıkması ile bu fenomenlerin sayısında önemli derecede artış görünüyor. Popülerliğin son dönemlerde uğrak yerlerinden olan Tiktok’ta da her köşe başını bir fenomen tutmuş. İşte Fatma Parladan da sözünü bir üst satırda dile getirdiğimiz alternatif sosyal medya fenomenlerinden yalnızca biri. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: