Teknoloji

S Suggest Durduruldu Hatası Çözümü

Teknoloji geliştikçe mobil cihazlarımızda gelişim göstermekte. Peki, bu gelişmeler arasında yer alan S Suggest uygulaması ne işe yarar? S Suggest durduruldu hatası nasıl çözülür? Önbellek nedir, nasıl temizlenir?

S Suggest Uygulaması Ne İşe Yarar?

Samsung’un kendi uygulaması olan S Suggest, yeni uygulama önerileri sunan bir programdır. Bu uygulamadan, yeni uygulamalar indirebilir veya silebiliriz. Peki, bu uygulama mobil cihazımızda durduruldu hatası verirse ne yapmalıyız?

S Suggest Durduruldu Hatası Nasıl Çözülür?

Mobil cihazlarınızda uygulamaların durduruldu hatasının en kesin çözümü önbelleği temizlemektir. Size nasıl yapılacağınız aşama aşama anlatayım. Bu aşamadan sonra telefonunuzda S Suggest uygulamasına kayıtlı olan bilgilerinizi kaybedebilirsiniz. Bu yüzden öncelikle bilgilerinizi bir yere kopyalamanızı veya yedeklemenizi tavsiye ederim. Öncelikle mobil cihazımızın ayarlar kısmına giriyoruz. Girdikten sonra uygulamalar kısmını seçiyoruz. Uygulamaların arasından hata veren uygulamayı, S Suggest uygulamasını seçiyoruz. Depolama seçeneğine basıyoruz ve önbelleği temizliyoruz. Son olarak telefonu açıp kapatınca sorun halledilmiş oluyor. Uygulamaya artık sorunsuz girebilirsiniz.

Önbellek Temizleme İşlemi Nedir?

Her uygulamanın bir önbelleği vardır. Bu kısımda uygulamaya kaydettiğimiz giriş bilgileri ve uygulamanın kendi biriktirmiş olduğu diğer bilgiler vardır. Önbellek fazla dolduğu zaman uygulama hata verebiliyor. Bu durumda önbelleği temizlemek kesin çözümlerden biridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds