Teknoloji

S Memo Durduruldu Hatası Çözümü

Teknoloji geliştikçe mobil cihazlarımızda gelişim göstermekte. Peki, bu gelişmeler arasında yer alan S Memo uygulaması ne işe yarar? S Memo durduruldu hatası nasıl çözülür? Önbellek nedir, nasıl temizlenir?

S Memo Uygulaması Ne İşe Yarar?

Android cihazlarda yer alan, not alma uygulamasıdır. Günlük hayatımızda birçok şey yaşıyoruz ve bazı durumları unutabiliyoruz. Bu durumlarda S Memo devreye girer. Mobil cihazımızda bu uygulamayı açıp istediğimiz notları alabilir, istediğimiz resimleri çizebiliriz. Bir market listesinden, hesap şifrelerinize kadar istediğiniz notları alıp unutmamanızı sağlayabilirsiniz. Peki, bu uygulama mobil cihazımızda durduruldu hatası verirse ne yapmalıyız?

S Memo Durduruldu Hatası Nasıl Çözülür?

Mobil cihazlarınızda uygulamaların durduruldu hatasının en kesin çözümü önbelleği temizlemektir. Size nasıl yapılacağınız aşama aşama anlatayım. Bu aşamadan sonra telefonunuzda kayıtlı olan notlarınızı kaybedebilirsiniz. Bu yüzden öncelikle notlarınızı bir yere kopyalamanızı veya yedeklemenizi tavsiye ederim. Öncelikle mobil cihazımızın ayarlar kısmına giriyoruz. Girdikten sonra uygulamalar kısmını seçiyoruz. Uygulamaların arasından hata veren uygulamayı, S Memo uygulamasını seçiyoruz. Depolama seçeneğine basıyoruz ve ön-belleği temizliyoruz. Son olarak telefonu açıp kapatınca sorun halledilmiş oluyor. Uygulamaya artık sorunsuz girebilirsiniz.

Önbellek Temizleme İşlemi Nedir?

Her uygulamanın bir ön-belleği vardır. Bu kısımda uygulamaya kaydettiğimiz giriş bilgileri ve uygulamanın kendi biriktirmiş olduğu diğer bilgiler vardır. Önbellek fazla dolduğu zaman uygulama hata verebiliyor. Bu durumda önbelleği temizlemek kesin çözümlerden biridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds