Sabire Feyza Kaya Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Sabire Feyza Kaya kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Sabire Feyza Kaya’dan söz edeceğiz.

Sabire Feyza Kaya Kimdir?

  • Oyuncu.

10 Mayıs 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Sabire Feyza Kaya, lisans eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Endüstriyel Ürün Tasarımı Bölümü’nde tamamlamıştır. Uğurkan Erez Ajans‘a bağlı olarak oyunculuk kariyerini sürdüren Sabire Feyza Kaya, Cenk torun, Deniz Durmaz, Mert Öcal, Sabire Feyza Kaya, Çağan Alp Önder, Balım Gaye Bayrak, Gökberk Demirci gibi önemli isimlerin yer aldığı Star TV ekranlarında yayınlanan Adını Sen Koy isimli dizide Zeliha rolünde oynamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Hasan Bilgili Kimdir? Hangi Üniversitede Görevli?

Instagram üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Sabire Feyza Kaya’nın bu platform üzerinde 20 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Sabire Feyza Kaya evli değildir, bekardır ve bilinen bir ilişkisi yoktur. Sabire Feyza Kaya hakkında merak edilen aslen nereli, boyu kilosu ne, annesi babası kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  İmer Özgün Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir? Oynadığı Diziler?

Sabire Feyza Kaya ile İlgili Aramalar

Google’da Sabire Feyza Kaya ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; sabire feyza kaya aslen nereli, sabire feyza kaya kimdir nerelidir, sabire feyza kaya boyu kaç, sabire feyza kaya kilosu ne, sabire feyza kaya sevgilisi kim, sabire feyza kaya instagram, sabire feyza kaya kim

İlginizi Çekebilir:  TRT Haber Spikeri Zeynep Bulut Şenel Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara