Biyografi

Sadece Enes (Enes Aslanlı) Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında?

Sadece Enes (Enes Aslanlı) kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından bnlerce kişinin biyografisini ve bazı sosyal medya fenomenlerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Sadece Enes’ten (Enes Aslanlı) söz edeceğiz. 

Enes Aslanlı Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

Enes Aslanlı, 2002 yılında dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi Gazetecelik Bölümü’ne 2020 yılında başlayan Enes Aslanlı, halen bu bölümde öğrencidir ve Sadece Enes isimli YouTube kanalının sahibidir. Siyasi ve tarihi içerikli paylaşımlarda bulunan Enes Aslanlı, bir yandan dünyayı geziyor. Instagram hesabından (150 bine yakın takipçisi vardır) paylaşımlarda bulunan Enes Aslanlı’nın YouTube hesabında ise 1 milyona yakın takipçisi bulunmaktadır. Başarılı içerik üreticisi Enes Aslanlı hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi