Sevcan Yaşar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi? Boyu? Oynadığı Dizi ve Filmler?

Sevcan Yaşar kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne, sevgilisi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini ve bazı önemli oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Sevcan Yaşar’dan söz edeceğiz.

Sevcan Yaşar Kimdir?

  • Oyuncu.

18 Kasım 1990 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Sevcan Yaşar, lisans eğitimini Ege Üniversitesi Biyoloji Bölümü’nde tamamlamıştır. 29 30 yaşındaki oyuncu, özellikle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Erkenci Kuş ve Sen Çal Kapımı adlı dizilerde oynadığı rollerle dikkatleri üzerine çekmiştir. Güzel oyuncu yaşamına İstanbul’da devam etmekte ve oyunculuk kariyerine başarılı bir şekilde devam etmektedir.

23. Miss Model of Turkey birincisi olmuş daha sonra da Çin’de düzenlenen Miss Model of World yarışmasında da birincilik elde etmiştir

Boyu ve Kilosu?

  • Güzel oyuncu Sevcan Yaşar 1.78 boyunda ve 60 kilodur. Ayrıca Akrep burcudur.

Hangi Dizilerde Oynadı?

  • Kayıp Şehir
  • Böyle Bitmesin – Sevda
  • Aramızda Kalsın – Nehir
  • Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz – Esra Boran
  • Bahtiyar Ölmez – Nisan Ölmez
  • Erkenci Kuş – Aylin Yüksel

Kaç Yaşında?

Özellikle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Sevcan Yaşar’ın doğum tarihi, yukarıda da belirttiğimiz gibi 18 Kasım 1990 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yaşar, şu anda 30 yaşındadır.

Instagram üzerinde de 600 binden fazla takipçisi bulunan Sevcan Yaşar’ın hangi hastalığı olup olmadığı bilinmiyor. Sermiyan Midyat ile olan ilişkisi de konuşulanlar arasındadır. Sözcü gazetesinin haberine göre Sevcan Yaşarsevgilisi Sermiyan Midyat’tan şiddet gördüğü için depresyona girmiş ve 8 kilo vermiştir.

Sevcan Yaşar ile İlgili Aramalar

Google’da Sevcan Yaşar ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Sevcan_ yasar Instagram Sevcan Yaşar diziler Sevcan Yaşar Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Sevcan Yaşar hastalığı Sevcan Yaşar kimdir Sevcan Yaşar sevgilisi Sevcan Yaşar Sermiyan Midyat Sevcan Yaşar Burcu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.