Sahra Kübra Gümüş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Sahra Kübra Gümüş kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Sahra Kübra Gümüş’ten söz edeceğiz.

Sahra Kübra Gümüş Kimdir?

  • Oyuncu.

30 Ocak 1993 tarihinde Gaziantep’te dünyaya gelen Sahra Kübra Gümüş, lisans eğitimini ise İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nde tamamlamıştır. 2013 ile 2015 yılları arasında Halk Eğitim Merkezleri’nde tiyatro üzerine eğitimler almıştır. Sonrasında ise Gökkuşağı Sanat Merkezi Narsist Tiyatro topluluğunda da bir süre eğitim almış ve oyuncu kadrosuna dahil olmuştur.

İlginizi Çekebilir:  Gökçe Eyüboğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Çeşitli skeçlerde görev alan Sahra Kübra Gümüş, ilk oyununu ise Anton Çehov’un Teklif adlı oyununda rol almıştır. Sonrasında ise Kahvede Şenlik Var adlı tiyatro oyununda görev almıştır. Ocak 2017’den itibaren de Halk Eğitim ve Belediye’de tiyatro eğitmenliği yapmaktadır. Başarılı oyuncu Sahra Kübra Gümüş, halen çocuk tiyatrolarında oyunculuk yapmaktadır. Sahra Kübra Gümüş, son olarak Horoz Bayram adlı sinema filminde Zernişan karakterine can vermiştir. Başarılı oyuncu Sahra Kübra Gümüş, ayrıca Tutunamayanlar adlı dizide Vildan karakterine hayat vermiştir. Sahra Kübra Gümüş, son olarak Şeref Sözü isimli dizide görev almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Instagram Fenomeni Özge Mustafa Yıldız Kimdir?

Sahra Kübra Gümüş ile İlgili Aramalar

Google’da Sahra Kübra Gümüş ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Sahra Kübra Gümüş instagram Sahra Kübra Gümüş oynadığı diziler Sahra kübra gümüş şeref Sözü Sahra Kübra Gümüş Twitter Görkem Türkeş, sahra kübra gümüş aslen nereli, sahra kübra gümüş boy kilo

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Demetello (Demet Telli) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce