Günce Gözütok Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Günce Gözütok kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Günce Gözütok’tan söz edeceğiz.

Günce Gözütok Kimdir?

  • Manken.

1994 yılında dünyaya gelen Günce Gözütok, mankenlik ve modelliğe 19 yaşındayken başlamıştır. İstanbullu bir ailenin kızı olan Günce Gözütok, lisans eğitimine ise Özyeğin Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik Bölümü’nde devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Nehir Başterzi Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir? Boyu? Şarkıları?

Hukuk okumak istediğini ancak Uluslararası Ticaret Bölümü’ne de zamanla sevdiğini belirtmektedir. Henüz küçük yaşlardan itibaren sporla ilgilenen Günce Gözütok, özellikle 2018’de düzenlenen Paris Moda Haftası’nda Balenciaga defilesinde yürüyen Gözütok, modellik kariyerine ise 2016’da New York Moda Haftası’nda başlamıştır.

Başarılı manken bugüne kadar çeşitli yerli ve yabancı dergiyle çalışmıştır. Başarılı manken, kariyerini daha çok yurt dışında sürdürmektedir. Hem eğitim kariyerini hem de modellik kariyerini birlikte yürütmektedir. Başarılı manken Günce Gözütok, üç dil bilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Dilhan Aras Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Günce Gözütok 1.80 m boyundadır ve 58 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Günce Gözütok, modellik kariyerine de devam etmektedir. Başarılı manken Günce Gözütok hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Killa Hakan Kimdir? Aslen Nerelidir? Kaç Yaşında ve Ne İş Yapıyor?

Günce Gözütok ile İlgili Aramalar

Google’da Günce Gözütok ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Günce Gözütok yaş Günce Gözütok boy kilo Günce gözütok ekşi Günce Gözütok instagram Günce Gözütok kaç yaşında Günce Gözütok boyu Günce Gözütok boyu kaç Günce gözütok cursed

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce