Biyografi

Saime Toktaş Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi?

Saime Toktaş kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı gazetecilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Saime Toktaş’tan söz edeceğiz.

Saime Toktaş Kimdir?

  • Gazeteci.

Saime Toktaş, gazeteci ve muhabirdir. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nde 2002 yılında tamamlayan Saime Toktaş, bu zamana kadar birçok medya kurumunda çeşitli görevlerde bulunmuştur. Bir dönem TRT Atina Ofis Şefi olarak görev yapan Saime Toktaş, sonrasında uzun bir süre A Haber’de muhabirlik yapmıştır. akabinde Haber Global’e transfer olan Saime Toktaş, 2021’den beri Habertürk ekranlarında muhabirlik çalışmalarına devam etmektedir.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Saime Toktaş, muhabirlik çalışmalarına da aktif olarak devam etmektedir. Başarılı ve tecrübeli muhabir Saime Toktaş hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • kimdirkim.com, Saime Toktaş Kimdir, erişim tarihi: 13 Şubat 2023
  • gazeteilksayfa.com, Saime Toktaş Kimdir, erişim tarihi: 13 Şubat 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds