Biyografi

Merve Tokaz Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında?

Merve Tokaz kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Merve Tokaz’dan söz edeceğiz.

Merve Tokaz Kimdir?

 • Muhabir.

Merve Tokaz, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamlamış; aynı zamanda Radyo TV ve Sinema Bölümü’nde eğitim almıştır. İlk olarak Kartal Gazetesi’nde meslek hayatına başlayan Merve Tokaz, sonrasında İletim Gazetesi’nde kariyerini sürdürmüştür. Burada 5 yıl görev yapan Merve Tokaz, aynı zamanda Posta Gazetesi ve TRT’de de çalışmıştır. Başarılı gazeteci ve muhabir Merve Tokaz şimdilerde ise CNN Türk ekranlarında muhabirlik çalışmalarına devam etmektedir. Aslen Denizlili olduğu belirtilmektedir.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Merve Tokaz, muhabirlik çalışmalarına CNN Türk ekranlarında devam etmektedir. Tecrübeli muhabir Merve Tokaz hakkında merak edilen boyu kilosu kaç, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

 • onedio.com, Merve Tokaz kimdir, erişim tarihi: 13 Şubat 2023

2 thoughts on “Merve Tokaz Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında?

 • Yakışıklı

  Merve tokaz hayranıyım daha doğrusu aşığıyım

  Yanıtla
 • Yakışıklı

  Merve tokaz hayranı ve aşığıyım

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds