Teknoloji

Samsung Buzdolabı Vacation Ne Demek?

Samsung, buzdolabı ve çeşitli ev aletleri alanında yıllardır üretim yapan küresel bir markadır. Markanın en fazla kullanılan aletlerinden buzdolapları, oldukça kaliteli ve uzun süreli olduğu için tercih edilmektedir. Dolapların bu kadar kullanılabilir olmasının yanı sıra kullanıcılar bazı kavramlarla karşılaşabiliyorlar. Bu kavramlardan olan ‘’Vacation’’ ifadesi ‘’Tatil’’ anlamına gelerek belirli mod şeklinde buzdolaplarında yer almaktadır.

Evinizden uzak bir yere gideceğiniz ve buzdolabını uzun süre kullanmayacağınız bir zaman dilimi içerisinde Samsung Buzdolabı Vacation modunu aktif hale getirebilirsiniz. Bu mod aktif olmasıyla birlikte buzdolabınızın soğukluğunu en alt seviyeye indirir, derin dondurucunun çalışmasını sağlar. Bunun yanında üst düzeyde bir performansta sergilememektedir.

Samsung Buzdolabı Vacation modunu kullanır hale getirmek için öncelikle dolabın kadranını bulmanız gerekiyor. Kadranı bulduktan sonra aleti saat yönüne doğru çevirerek tatil modunu kullanılabilir hale getirebiliriz. Bunun yanında tatil modundan çıkarmak için yaptığınız işlemin tersine hareket yapmanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.