Teknoloji

Samsung Lock Screen Stories Durduruldu Hatası Çözümü

Samsung Lock Screen Stories Durduruldu Hatası, cihazınızın kilit ekranıyla birebir alakalı bir sorunu gösterir. Sistemin kendi içerisinde yer alan Lock Screen Stories bir uygulamadır ve zorlandığı zamanlarda hata verir. Genel olarak J7 Prime ve J7 modellerinde karşımıza çıkan bu problem, çözülmesi oldukça basit ve kolaydır. Sorunu çözmek için alt kısımda kalan maddeleri takip edebilir, kolaylıkla hatayı giderebilirsiniz.

Samsung Lock Screen Stories Durduruldu Hatası Çözümü

  • Cihazı açtıktan sonra ‘’Ayarlar’’ bölümüne giriş yapıyoruz.
  • Bu bölümde yer alan ‘’Uygulamalar’’ kısmından ‘’Lock Screen Stories’’ seçeneğini bularak tıklayınız.
  • Uygulamanın iç kısmında bulunan Ön Belleği Temizle ve Verileri Temizle tuşlarına dokunaran bütün verileri siliyoruz. Böylelikle hata bir daha yaşanmayarak sorun tamamen kesilecek.

Bahsedilen adımları yerine getirmeniz ile birlikte Samsung Lock Screen Stories Durduruldu Hatası bir daha yaşanılmayacak duruma getirilir. Eğer ki adımları takip ettikten sonra bile probleme yaşanılıyorsa en kısa sürede teknik servise danışmanızı tavsiye ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi