Biyografi

Savaş Satış Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Savaş Satış kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler neler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “Savaş Satış”tan söz edeceğiz.

Savaş Satış Kimdir?

  • Oyuncu.

3 Mart 1989 tarihinde İzmit’te dünyaya gelen Savaş Satış, aslen Şanlıurfalıdır. İstanbul, İzmir ve Ankara’da çocukluğunu geçiren Savaş Satış, lisans eğitimini ise Çukurova Üniversitesi Tekstil Mühendisliği Bölümü’nden tamamlamıştır. Satış, aynı zamanda Çukurova Üniversitesi bünyesinde Drama Topluluğunda tiyatro eğitimi almıştır. Mezun olduktan sonra çeşitli tiyatro oyunlarında görev alan Satış, Keşanlı Ali Destanı adlı tiyatro oyununda ‘En iyi erkek oyuncu komedi ödülü’ne layık görülmüştür. Aynı zamanda çeşitli reklam filmlerinde görev alan Savaş Satış, ayrıca 1980 adlı sinema filmimde de rol almıştır. Başarılı oyuncu Savaş Satış, son olarak Sıfır Bir: Adana adlı dizide Savaş karakterine hayat vermektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Savaş Satış 1.75 m boyundadır ve 78 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Savaş Satış, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Savaş Satış hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Savaş Satış ile İlgili Aramalar

Google’da Savaş Satış ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Savaş satış Kürt mü? Savaş satış kaç yaşında? Savaş satış ne yapıyor? Savaş ve CIO neden kavga etti?, Savaş Satış Hayatını Kaybetti Savaş Satış oldu Savaş Satış Sevgilisi Savaş Satış Filmleri Savaş Satış yeni proje Savaş Satış kürt mü Savaş Satış öldü mü Savaş satış gozlugu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.