Biyografi

Kadir Çermik Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Kadir Çermik kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler neler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Kadir Çermik’ten söz edeceğiz.

Kadir Çermik Kimdir?

  • Oyuncu.

21 Temmuz 1977 tarihinde Van’da dünyaya gelen Kadir Çermik, lisans eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Başarılı oyuncu Kadir Çermik, bu zamana kadar birçok dizi ve filmde rol almıştır. Başarılı oyuncu Kadir Çermik, son olarak Çukur adlı dizide oynadığı Emmi karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncu Kadir Çermik, halen oyunculuk çalışmalarına devam ediyor.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Kadir Çermik 1.75 m boyundadır ve 75 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Kadir Çermik, oyunculuk çalışmalarına devam ediyor. Başarılı oyuncu Kadir Çermik hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Kadir Çermik ile İlgili Aramalar

Google’da Kadir Çermik ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Cem Uslu Kadir çermik ekşi Kadir Çermik Güllü Erhan Kadir çermik instagram Aytaç Uşun Rıza Kocaoğlu Kadir Çermik filmler ve tv şovları Kadir Çermik uyanış Büyük Selçuklu, kadir çermik boyu kilosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.