Şebnem Köstem Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Şebnem Köstem kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Şebnem Köstem’den söz edeceğiz.

Şebnem Köstem Kimdir?

  • Oyuncu.
İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Nilay Öztürk (nilaylom) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

7 Ağustos 1969 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Şebnem Köstem, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bölümü’nde tamamlamıştır. Özellikle Kadın ve Bizim Hikaye gibi dizilerde oynadığı rollerle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Şebnem Köstem, oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Şebnem Köstem 1.69 cm boyundadır ve 56 kilodur.
İlginizi Çekebilir:  Hayal Kahraman Özalp (Hayal Garip) Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Instagram üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Şebnem Köstem hakkında merak edilen aslen nerelidir, annesi ve babası kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Şebnem Köstem ile İlgili Aramalar

Google’da Şebnem Köstem ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; şebnem köstem kimdir nerelidir, şebnem köstem kim nereli, şebnem köstem aslen nereli, şebnem köstem boyu kaç, şebnem köstem kilosu ne, şebnem köstem instagram, şebnem köstem eşi kim

İlginizi Çekebilir:  Gülbün Mesara Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eserleri ve Kitapları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara