Aslı Altaylar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Aslı Altaylar kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Aslı Altaylar’dan söz edeceğiz.

Aslı Altaylar Kimdir?

  • Oyuncu.

21 Kasım 1980 tarihinde Rize’de dünyaya gelen Aslı Altaylar, oyunculuk eğitimlerini Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. 1995 yılında Çiçek Taksi adlı dizide profesyonel anlamda ilk kez oyunculuk deneyimi yaşayan Aslı Altaylar, sonrasında Yabancı Damat adlı dizide hayat verdiği Civelek Aysel karakteri ile büyük beğeni toplamıştır. Başarılı oyuncu Aslı Altaylar, 2008 senesinde ise Akasya Durağı adlı dizide Gülbin rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu son olarak Yılmaz Kunt, Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu ve Seray Kaya’nın baş rolde oynadığı Gülümse Yeter isimli dizide Ayten karakterine hayat vermiştir. Oyuncu Aslı Altaylar Orhan Eşkin ile evlidir. Aslı Altaylar akrep burcu özellikleriyle de fazlasıyla uyuşmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Virüse Karşı Aşı Geliştiren Ercüment Ovalı Kimdir?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Aslı Altaylar 1.65 cm boyundadır ve 60 kilodur.

Instagram üzerinden de paylaşımlarına devam eden Aslı Altaylar, yaşamına İstanbul’da devam etmektedir. Kendisi hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası ve kardeşleri kim ve ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Veysel Zaloğlu Kimdir?

Aslı Altaylar ile İlgili Aramalar

Google’da Aslı Altaylar ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; aslı altaylar aslen nereli, aslı altaylar kimdir nerelidir, aslı altaylar boyu kaç, aslı altaylar kilosu ne, aslı altaylar hangi dizilerde oynadı, aslı altaylar instagram hesabı, aslı altaylar evli mi eşi kim

İlginizi Çekebilir:  Selin Yeninci Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara