Secita Reçetesiz Satılır mı? Bağımlılık ve Kafa Yapar mı? Kilo Aldırır mı?

Başlıktaki sorulara cevap vermeden önce kafa yapma ifadesinin arama terimi olduğu ve bununla alakalı düşünce ve algıda bozukluk yapıp yapmaması halinde bilgi vermek amacıyla bu başlık atılmıştır. Secita ilacı hakkında tüm sorulara detaylı bir şekilde cevap vermeden önce ilk soruyu hemen cevaplayalım. Secita beyaz reçete ile satılır. Reçetesiz satılmaz.

İlginizi Çekebilir:  Diyette Hazır Ayran İçilir mi?

Secita Kafa Yapar mı?

Secita ilacının kafa yapma tabirinde yani algılarda ve görmede bozukluk ajitasyon haline sebebiyet vermesi şeklinde olumsuz bir yan etkisi olabilir bu durum ile karşılaşmanız halinde doktorunuza danışınız.

Secita Bağımlılık Yapar mı?

Prospektüs üzerinde bağımlılık ile ilgili herhangi bir uyarı bulunmamaktadır. Bununla birlikte, özellikle ilacın kötüye kullanılması durumlarında bağımlılık yapması gibi durumlarla çok nadiren karşılaşılabilir.

İlginizi Çekebilir:  Amerikan Psikiyatri Birliği'ne (DSM IV) Göre Otizm Tanı Ölçütleri

Secita Kilo Aldırır mı?

Evet, Secita ilacı kilo aldırabilir. Kilo durumunda artış veya azalış bu ilacın kullanımına bağlı olarak gözlemlenebilmektedir.

Son olarak merak edilen terleme yan etkisi ise genellikle ilacın sonlandırıldığı durumlarda gözlemlenmektedir. Kullanım süresi boyunca böyle bir yan etki beklenmez.

İlginizi Çekebilir:  Saç Ekimi Teknikleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara